KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15384414
nr 1538 4414
Curt Viberg
(1908-1969), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 34x100 cm, yttermått inklusive ram: 44x110 cm
Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:09:41
28/4 16:11:39